KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13486130
nr 1348 6130
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 100x120 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:34:00
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr